Digitální planetárium Evans & Sutherland Digistar

Každá projekční kopule se liší, proto Digistar 5 nabízí široké spektrum nejrůznějších projekčních možností, které splní ty nejvyšší technické parametry, ale i požadavky na celkový rozpočet. Projekční možnosti současnosti nejsou definitivní, jelikož systém Digistar má schopnost se přizpůsobit i budoucím technologiím.

4K projektory s vysokým světelným výkonem

Projekční systém využívající dva projektory Sony 4K SRX (každý s rozlišením 4096 x 2160 obrazových bodů). Vyznačují se velmi vysokým jasem od 22 000 do 42 000 lumenů. Pomocí dvou projektorů systém dosahuje aktivního rozlišení 4K (4000 x 4000 obrazových bodů) a výsledný obraz je spojen v jediný využívající celou projekční kopuli. Projektory instalujeme v technickém prostoru za projekční kopuli. Pro maximální ostrost, jasnost a věrnost obrazu používá Evans and Sutherland vlastní projekční optiku.

4K projektory s vysokým kontrastem

Tento projekční systém využívá dva JVC 4K D-ILA projektory (každý s rozlišením 4096 x 2400 obrazových bodů), které poskytují vynikající kombinaci kontrastu, jasu a vysokého rozlišení. Pomocí dvou projektorů systém dosahuje aktivního rozlišení 4K (4000 x 4000 obrazových bodů) a výsledný obraz je spojen v jediný využívající celou projekční kopuli. Instalovány mohou být uprostřed nebo v technickém prostoru za projekční kopulí.
Pro malé projekční kopule je vhodné řešení pouze s jedním projektorem JVC 4K D-ILA, který instalujeme uprostřed sálu. Výhodou je, že výsledný obraz není nutné spojovat. Pro maximální ostrost, jasnost a věrnost obrazu používá Evans and Sutherland vlastní projekční optiku.

8K projekční systémy

Pro maximální jasnost, ostrost a vizuální zážitek nabízí Evans and Sutherland 8K projekční systémy realizované projektory Sony 4K SRX nebo JVC 4K D-ILA. Projektory instalujeme v technickém prostoru nebo za projekční kopuli. Výsledný obraz je spojen v jediný využívající celou projekční kopuli s úžasným rozlišením 8K (8000 x 8000 obrazových bodů).

Projektory DLP

DLP projektory umožňují rozlišení od 1400 x 1050 do 2560 x 1600 obrazových bodů. K dispozici jsou možnosti konfigurace fulldome projekce pomocí dvou, pěti nebo šesti projektorů. Naše profesionální DLP projektory nabízíme v jednočipovém nebo vícečipovém provedení s různým kontrastním poměrem a světelným výkonem v závislosti na celkových možnostech rozpočtu a velikosti kopule. Vybaveny mohou být standardními lampovými moduly pro nejvyšší světelný výkon nebo LED lampami pro jejich extrémně dlouhou životnost.

Přečtěte si více o komplexním systému planetárií

Ve spolupráci se společnostmi Evans and Sutherland, Skypoint, Digitalis, Go-Dome, Bowen Technovation a Ohira Tech jsme schopni zajistit vše, co potřebujete pro nejlepší řešení sférických projekcí.

slide_template:
default