Interaktivní roboti

ROBOTHESPIAN

Interaktivní humanoidní robot

RoboThespian je humanoidní robot o velikosti člověka, navržený pro interakci s lidmi na veřejných místech.

Je plně interaktivní, uživatelsky vstřícný, komunikuje několika jazyky (včetně češtiny) a umí zaujmout lidi nevšedním způsobem, jak to ještě nikdy předtím nezažili.

RoboThespiana můžete upravit podle konkrétní příležitosti. Možná budete chtít, ať mluví s dětmi o vědě, o produktech Vaší společnosti, nebo předvádět nějakou známou postavu. RoboThespianem vytvoříte velice jednoduše velkolepou show.

RoboThespian se již 6 let nepřetržitě vyvíjí a v současné době nabízíme již 3. generaci tohoto úžasného společníka a herce. RoboThespian je vyzkoušenou a ověřenou atrakcí pro science centra, muzea, mezinárodní korporace a akademické instituce po celém světě.

Jeho možnosti jsou flexibilní a rozšiřitelné, existuje celá řada způsobů, jak RoboThespiana používat a ovládat. Jestliže vám nevyhovuje žádné ze standardně nabízených řešení, přizpůsobíme RoboThespiana vašim konkrétním požadavkům.

RoboThespian je vybaven interaktivní dotykovou obrazovkou, jejíž obsluhu zvládne hravě kdokoli z návštěvníků nebo hostů či zákazníků ve vaší společnosti nebo firmě.

Ovládání je velice uživatelsky přívětivé a je k dispozici v mnoha různých jazycích. Je rychlé, citlivé a stabilní, což je důležité pro uživatele, kteří jsou odhodláni testovat RoboThespiana do extrému.

slide_template:
default