Pronájem a stavba kopulových stanů

Projekční kopule SPITZ

Společnost Spitz Inc. je největším výrobcem projekčních kopulí s více než 1200 instalacemi po celém světě. Projekční kopule Spitz využívají planetária, divadla, kina, muzea, školy, science centra, simulátory, kasina atd. Prestižní klienti jako jsou např. Disney, Imax, Carl Zeiss, Universal Studio a Volkswagen si vybrali kopule Spitz pro jejich bezkonkurenční povrchovou úpravu, přesnost konstrukčního řešení, vynikající optické a akustické vlastnosti.

V současné době nabízíme tři typy projekčních kopulí s ohledem na technické a finanční potřeby zákazníka:

  • Standard Lap Seam
  • NanoSeam ™
  • Premium Seam ™
Alternativní text

Projekční kopule Standard lap Seam jsou vhodné pro projekce, kde se díky projekčním podmínkám neprojeví nežádoucí překryvy tvořící jednotlivé fragmenty projekční kopule.

Projekční kopule Premium Seam disponují jednotným povrchem díky práškovému nástřiku. Práškové lakovánízajišťuje jednotný a odolný povrch.

Neustále vyšší technické parametry zobrazovacích zařízení, kladou současně i vyšší nároky na zobrazovací plochu. Technologie projekčních kopulí Nanoseam ™ splňují v současné době nejvyšší projekční nároky v podobě bezkonkurenčně nejhladšího a nejjednotnějšího povrchu.

slide_template:
default