Propagační roboti

Dr. R.E. Cycler

Vaši hosté nikdy nezapomenou na rozhovor s tímto roztomilým ekologickým strojem, který kromě plné mobility a interaktivní schopnosti umí rozdrtit ve své hrudi hliníkové plechovky nebo plastové láhve. Hosty pak obvykle baví sbírat různé láhve a plechovky, které vkládají robotovi přímo do úst. Někteří hosté vydrží pozorovat robota i několik hodin, přičemž sledují, jak se plní jeho nenasytné břicho plechovkami. Robot umí hýbat očima nebo měnit jejich barvu a pomocí pohyblivého zápěstí rozdává propagační materiály a letáky. Horní část těla je možné polepit například logem vaší firmy. Dr. R.E. Cycler vydrží pracovat na jedno nabití 8 hodin a jeho ovládací dosah je 30 metrů.

Ursula Robot

Je dálkově ovladatelný ženský stacionární android (člověku podobný robot), který mluví, tančí a případně dělá cokoliv, co si budete přát. Výrobu každého androida lze přizpůsobit podle vašich konkrétních požadavků a potřeb. Volitelně může být vybaven video kamerami, dálkově ovladatelnými vodními pistolemi nebo vlasy z optických vláken, které mění barvu podle vaší potřeby.

Jay Peg

Jay Peg je přibližně 150 cm vysoký robot, který je plně mobilní, má modré jasné oči a jedno pohyblivé rameno. Jay Pega je možné ovládat pomocí miniaturního ovládače umístěného v hrnku od kávy. Jeho dosah je 30 metrů a na jedno nabití vydrží 8 hodin. Lidé tohoto robota často přirovnávají k robotovi R2D2 z Hvězdných válek, ale Jay Peg je hrdý, že je sám sebou, protože byl na misi v New Orleans, kde se snažil obnovit toto město po hurikánu Katrina.

Tagi 2000 Robot Bio

Tagi je nejmodernější mobilní robot sestrojený speciálně pro komerční účely a zábavu. Je vybaven standardními funkcemi jak zaujmout lidi, umí rozdávat letáky, popřípadě jim potřese rukou nebo udělá nějaké gesto, které lidé obvykle dělávají. Tento robot je mezi návštěvníky neoblíbenější. Tagiho je možné ovládat pomocí miniaturního ovladače umístěného v hrnku od kávy a to zcela tajně, kdy člověk, který ho ovládá, stojí vedle vás a vy si ho ani nevšimnete. Jeho dosah je 30 metrů a na jedno nabití vydrží 8 hodin.

Mars Rover – R.O.G.E.R

Mars Rover je dálkově ovladatelné geologické průzkumné vozítko, které se podobá skutečnému roveru pohybujícímu se v současnosti na Marsu. Mars Rover je vybaven dálkovým ovládáním a kamerou s vysokým rozlišením. Návštěvníci mohou marsovské vozítko ovládat pomocí řídícího ovládacího pultu, který umožňuje jízdu vpřed, vzad, doleva, doprava a pohyb kamery nahoru a dolů.

 K.I.R.K. – Intuitivní robot

Je plně samostatný robot navržený tak, aby sloužil jako produktový demonstrátor, informátor nebo vítal návštěvníky, kteří jsou mu nablízku. K.I.R.K. je schopen vzájemné interakce s návštěvníky, bude je informovat, navigovat nebo nabízet vámi zvolené produkty. Dovede být spontánní a zároveň přesně prezentovat požadované informace prostřednictvím svých jedinečných adaptivních schopností. Stručně řečeno, nikdy přesně nevíte, co bude dělat nebo říkat. K.I.R.K je navržen na nepřetržitý provoz a je velice přátelský. A navíc: nemusíte mu nic platit za to, že bude pracovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu nebo se obávat toho, že si začne stěžovat.

Robotický servírovací stůl

Je zcela samostatný servírovací stůl naprogramovaný pro každodenní provoz v restauracích, nákupních centrech, jídelnách. Lze jej využít také pro různé večírky, rauty a jiné speciální akce. Může si sám cokoliv mumlat, promlouvat nejrůznější fráze nebo pozdravy tak, aby pobavil lidi. Na jediné nabití je schopen nepřetržitě pracovat 20 hodin.

slide_template:
default