Holografický projektor

PoliVizor – holografický projektor

Vytvořte si “živý” trojrozměrný obraz ve volném prostoru bez pevné projekční plochy. PoliVizorem generovaný obraz opravdu “visí” ve vzduchu a vypadá velmi realisticky. Základem “vzdušné obrazovky” PoliVizoru je tenký proud vzduchu nasyceného vodní mlhou. Tato “clona” se na dotek zdá suchá a chladná a není-li promítán obraz, je prakticky pro lidské oko neviditelná. Obraz Polivizoru může být doprovázen zvukem, nebo provoněn přidáním nádržky s vůní.

Využití PoliVizoru na výstavě

Předpokládejme, že vaše společnost vyrábí šperky a vy budete vystavovat své výrobky na stánku v obrovské hale, kde jsou desítky firem jako je ta vaše a všechny “bojují” o návštěvníky. Pak bude záležet na tom, jak přilákat na svůj stánek maximální počet zákazníků. Zde se hodí využít všechny dostupné prostředky jako jsou například krásné usmívající se dívky v pestrých šatech, drahý koňak, sladkosti a samozřejmě spousta brožur a kalendářů. Kde je samotný produkt? Jsou velmi malé a přitom drahé – to jsou šperky! Proto se ukazují jen z dálky a přes neprůstřelné sklo. Určitě můžete mít velkou TV obrazovku a promítat v ní reklamy, ale jen málokdo z nich bude ještě dnes překvapen.

Jestliže si vybere PoliVizor tak se určitě rozhodnete správně! Váš stánek se okamžitě stane středobodem celé výstavy. Náramky, prsteny, náušnice, náhrdelníky, snubní prsteny nebo kolo od automobilu otáčející se ve vzduchu. Je to úžasná podívaná! V několika minutách zaujmete všechny návštěvníky a znechutíte Vaše konkurenty.

PoliVizor v noční kavárně

Večerní program ještě nezačal. Ze sálu zní příjemná tlumená hudba. První návštěvníci si již objednali večeři a tiše sedí u stolů, jiní pomalu přichází. Najednou se za barem zhmotní ze světelného paprsku virtuální barman v bílé košili s červeným motýlem a lehce se kymácí ve vzduchu. V lesklém stříbrném šejkru mixuje drink a pozdraví návštěvníky. Poté sdělí charakteristické rysy kavárny, nový večerní program nebo speciality a nápoje. Mimochodem, nemusí to být jen barman, ale prakticky jakákoliv jiná postava – Guliver, Pinokio nebo krásná usmívající se hosteska. Celá prezentace trvá 5 – 7 minut a během večera se může několikrát opakovat. Kromě toho se na vzdušné obrazovce Polivizoru mohou na návštěvníky přijít podívat umělci: vypravěči vtipů nebo klauni, kteří budou vypadat jako živí.
A na konci večera uvnitř kavárny bude opravdu velkolepý ohňostroj. Pestrobarevné balóny stoupajícívzhůru nebo ohňostroje zářící jako ohnivé fontány. Ale na rozdíl od reálného, je virtuální ohňostroj zcela bezpečný, protože jej tvoří vodní mlha a je zcela bezpečný pro použití v interiéru.

slide_template:
default