Prodej a pronájem projekční, světelné a audio techniky

Naše nabídka služeb zahrnuje prodej a pronájem prezentační techniky, systémovou audiovizuální integraci a další služby, které poskytuje na profesionální technické úrovni. S produkty naší společnosti se setkáte v expozicích a kinech, konferenčních a zasedacích místnostech, v učebnách a školicích místnostech, domácích aplikacích, na veletrzích a na mnoha dalších místech. Naší obchodní zástupci vás provedou uceleným komplexním sortimentem projekční a prezentační techniky, který je zárukou výběru nejvhodnějšího přístroje právě pro vaše prezentace. V naší nabídce naleznete vše, od datových projektorů, až po projekční plochy, interaktivní tabule nebo LCD či plazmové displeje a stěny

Nabízíme prodej, pronájem, tak samotnou instalaci projektorů, prezentační techniky a audiovizuálních systému. Kontaktujte nás a vytvoříme Vám řešení na míru.

Nabízíme Vám profesionální projektory, prezentační techniku a audiotechniku, která pozvedne každou akci.

Nabízíme prodej i pronájem projektorů značek: Digital Projection, Optoma, Barco, Epson o světelném výkonu od 2.000 až do 50.000 ANSI.

Náš sortiment obsahuje i další příslušenství projekční techniky jako jsou například:

  • Projekční plátna, stěny, projekční kopule, nafukovací projekční systémy
  • Řídící systémy, playery, servery pro prezentace a videomapping.
  • Audio technika – reprosoustavy, zesilovače, mikrofony, mixpulty
  • Světelná technika – v rámci osvětlení zajišťujeme komplexně vše od zavěšení,, světelných pultů až po samotná světla. Zajišťujeme i instalace led světel a led pásků.
Digital Projection Optoma
slide_template:
default