Interaktivní roboti

ROBOTHESPIAN

Interaktivní humanoidní robot

RoboThespian je humanoidní robot lidské velikosti, navržený pro interakci s lidmi na veřejných místech.

Je plně interaktivní, uživatelsky kamarádský, komunikuje několika jazyky (včetně češtiny), umí zaujmout mnoho lidí nevšedním způsobem, tak jak to ještě nikdy předtím nezažili.

RoboThespiana můžete upravit podle konkrétní příležitosti. Možná budete chtít, ať mluví s dětmi o vědě, o produktech Vaší společnosti, nebo předvádět nějakou známou postavu. RoboThespianem vytvoříte velice jednoduše velkolepou show.

RoboThespian se již 6 let nepřetržitě vyvíjí a v současné době nabízíme již 3. generaci tohoto úžasného společníka a herce. RoboThespian je vyzkoušenou a ověřenou atrakcí pro science centra, muzea, mezinárodní korporace a akademické instituce po celém světě.

Jeho možnosti jsou flexibilní a rozšiřitelné, existuje celá řada způsobů, jak RoboThespiana používat a ovládat. Jestliže Vám nevyhovuje žádné standardní nabízené řešení, přizpůsobíme RoboThespiana Vašim konkrétním požadavkům.

RoboThespian je vybaven interaktivní dotykovou obrazovkou, která je navržena pro běžné návštěvníky, nebo pro hosty a zákazníky ve Vaší firmě.

Ovládání je velice uživatelsky přívětivé a je k dispozici v mnoha různých jazycích. Je rychlé, citlivé a stabilní, což je důležité pro uživatele, kteří jsou odhodláni testovat RoboThespiana do extrému.

slide_template:
default