Holografický projektor

Holografický projektor tvaru pyramidy

Vytvořte si “živý” trojrozměrný obraz ve volném prostoru bez pevné projekční plochy. Jedinečný holografický efekt, který levituje v prostoru pyramidy a působí zcela realisticky.

Holoprojekce Future Technology LED MIDI HOLO Series s využitím rotačních LED emitorů

Díky rotujícím emitorům jsou promítány statické i pohybující se hologramy do prostoru před projektorem. Tím vzniká iluze, že se hologramy vznášejí ve vzduchu, čímž zákazníky zaujme mnohem víc, než klasické způsoby reklamy.

Využití hologramu na výstavě

Předpokládejme, že vaše společnost vyrábí šperky a vy budete vystavovat své výrobky na stánku v obrovské hale, kde jsou desítky firem jako je ta vaše a všechny “bojují” o návštěvníky. Pak bude záležet na tom, jak přilákat na svůj stánek maximální počet zákazníků. Zde se hodí využít všechny dostupné prostředky jako jsou například krásné usmívající se dívky v pestrých šatech, drahý koňak, sladkosti a samozřejmě spousta brožur a kalendářů. Kde je samotný produkt? Jsou velmi malé, a přitom drahé – to jsou šperky! Proto se ukazují jen z dálky a přes neprůstřelné sklo. Určitě můžete dát velkou TV a ukazovat na ní reklamy, ale jen málokdo dnes z nich bude překvapen.

Jestliže si vybere náše holografické řešení tak se určitě rozhodnete správně !  Vaš stánek se okamžitě stane středobodem  celé  výstavy. Náramky, prsteny, náušnice, náhrdelníky, snubní prsteny nebo kolo od automobilu otáčející se ve vzduchu.  Je to úžasná podívaná, v několika minutách zaujmout všechny návštěvníky a znechutit Vaše konkurenty.

Hologram v noční kavárně

Večerní program ještě nezačal. Ze sálu zní příjemná tlumená hudba. První návštěvníci si již objednali večeři a tiše sedí u stolů, jiní pomalu přichází. Najednou se za barem zhmotní ze světelného paprsku, virtuální barman v bílé košili s červeným motýlem, a jako by se nic nestalo, jemně kymácející se ve vzduchu, třese rukou lesklý stříbrný šejkr. Pozdraví návštěvníky. Poté, co řekl charakteristické rysy jeho kavárny, nový večerní program, speciality a nápoje – tak to potvrzuje záběry potravin (Střídavě otáčením). Mimochodem, nemusí to být jen barman, ale prakticky jakákoliv jiná postava – Gulliver, Pinocchio nebo krásná usmívající se hosteska. Celá prezentace trvá 5 – 7 minut. Večer se může několikrát opakovat. Kromě toho se na vzdušné obrazovce Polivizoru mohou na návštěvníky přijít podívat umělci: vypravěči vtipů, klauni, kteří budou vypadat jako živí.
A na konci večera uvnitř kavárny bude opravdu velkolepý ohňostroj. Vícebarevné balóny stoupající nahoru, ohňostroje rozptýlené jako ohnivé fontány. Ale na rozdíl od reálného, virtuální ohňostroj je zcela bezpečný, protože ve skutečnosti se skládá z vodní mlhy a je bezpečný pro použití v interiéru.

slide_template:
default